Služby

Terapie EFT


EFT patří mezi metody energetické psychologie a spojuje v sobě rozhovor s prvky akupresury vycházející z tradiční čínské medicíny. Propojuje se při ní úroveň psychická i fyzická. Tradičně se problémy řeší buď jen na úrovni fyzické nebo psychické, spojení obou úrovní dokáže řešit i to, co naráželo dlouho na neúspěch. Tato metoda je ve světě velmi uznávaná.

EFT (Emotional Freedom Techniques - techniky emoční svobody), pracuje s emocemi, které nás v životě ovlivňují více, než jsme ochotni si připustit.

Délka jedné konzultace je 1,5 h a probíhá formou osobního setkání v mé kanceláři v Prostějově.

Pokud se chcete o EFT dovědět víc, navštivte mé stránky https://www.terapeut-eft.cz  kde najdete bližší informace.

EFT a aromaterapie

Esenciální oleje jsou těmi nejkvalitnějšími a nejsilnějšími výtažky z rostliny. Rostlině slouží jako ochrana před bakteriemi, houbami a jinými škodlivými vlivy. Zároveň ji pomáhají hojit rány, léčit se a vyrovnávat se s náročnými podmínkami. Podobné účinky mohou mít i na nás. Lidstvo je používalo od nepaměti. Již v Bibli je o nich několik zmínek. Byly cennou komoditou a o jejich prospěšnosti nikdo nepochyboval. Své místo si udržely až do dnešních dní. Mají i mnohé terapeutické účinky. Některé nás zklidňují, jiné naopak povzbuzují, mohou nás uzemňovat, zlepšovat pozornost...

Nabízím propojení EFT konzultace s namícháním esenciálních olejů nejvyšší kvality od českých firem v nosném oleji pro vaše potřeby. V ceně konzultace je i10 ml skleněná lahvička s roll-onem s touto směsí, kterou si odnesete domů a sílu těchto zázračných darů přírody si budete moci užívat kdykoli během dne.

Délka jedné konzultace je 2 h a probíhá formou osobního setkání v mé kanceláři v Prostějově.

EFT a vysílání záměru

Od mala věřím v něco mezi nebem a zemí, v nějakou mě přesahující moc, která je láskyplná, vševědoucí a všemohoucí. Vnímám ji jako jemnou hřejivou energii, se kterou se cítím v bezpečí. Já ji nazývám Bohem. Vy možná jiným jménem, ale pokud ji vnímáte stejně jako já, víte, o čem mluvím. S vysíláním záměru pomocí modlitby mám mnohaleté zkušenosti. Intuitivně jsem to dělala už jako malé dítě v období komunismu. Zkušenosti mě naučily, že to skvěle funguje a že této síle mohu důvěřovat. Pomocí modlitby jsem si do života přivedla svého manžela, svoje děti biologické i naše pěstouňátko. Například o děti jsme se několik let marně snažili a podle doktorů byla minimální šance, že se vlastního dítěte dočkáme. Ale já si děti nesmírně přála a věděla, že co mám upřímně na srdci, bude mi splněno. Ráda se nechávám nést a s důvěrou čekám, až se stane to, co jsem přímo ze srdce vyslala směrem k nebi. A často to používám i při práci s klienty. Ještě větší moc, než záměr vyslaný jedním člověkem, je záměr vyslaný dvěma lidmi. V naladění na něj, naladění na Boha a důvěře, že se vyplní. Ukážu vám, jak na to a společně vyšleme jednu touhu vašeho srdce přímo do nebe.

Délka jedné konzultace je 2 h a probíhá formou osobního setkání v mé kanceláři v Prostějově.


Proměňte svůj život k lepšímu