Zdeňka Nováková

VÍCE O MNĚ


Miluju přírodu a vítr ve vlasech. Miluju také lidi a je mi moc dobře ve společnosti lidí šťastných a spokojených. Proto se snažím pomáhat těm, co mají trápení a bolesti, které jim brání naplno se radovat. Tou největší odměnou je mi jejich úsměv při odchodu z naší schůzky. A s vděčností a pokorou dodávám, že tohle se většinou opravdu daří. Lidé mi svoje trápení a tajemství svěřovali dávno před tím, než jsem se stala terapeutkou. Moje profese byla jen přirozeným vyústěním toho, co se už roky dělo. EFT mi dodalo nástroj, jak trápení zmírnit či odstranit. .

Už jsem vám dala o sobě spoustu informací začínajících písmeny mého jména a příjmení (pokud jste nenašli, koukněte zde Úvodní stránka). Ale jako všechny mě velice formovalo dětství, a tak přidávám ještě pár zajímavostí z písmen mého rodného jména.

Byla jsem vždycky hodná a vzorná holčička, dlouho jsem dělala vše jen pro druhé a všem jsem se chtěla zavděčit.

Ale už pár let se snažím z tohoto programu vymanit, protože mě přivedl až k odpojení od vlastních emocí a pocitům bezmoci.

Šestnáctého jsem se narodila a 16. jsem se i vdala. Obě moje osudová přijmení jsou tedy spjatá se´stejným číslem.

Neumím si předtavit život bez možnosti psát. Psaní mě provází od mala. Ventiluji při něm své pocity a myšlenky. I proto tuto formu nabízím i vám.

A teď už o mě víte opravdu hodně. Pokud se chcete dovědět ještě víc,  sledujte mě na mém Facebooku či blogu.