On-line služby

Konzultace po e-mailu

Tato forma je on-line a je tedy vhodná pro všechny introverty a také pro ty, co je pro ně Prostějov hodně z ruky, ale já jsem si získala jejich důvěru.

V tomto případě nepůjde o kombinaci s EFT, ale o řešení vašeho problému pomocí e-mailů. Já sama používám psaní od dětství. Kdykoli si potřebuji srovnat myšlenky a zvědomit si, co vlastně chci a nechci, sahám po bloku a tužce. Pokud totiž svoje myšlenky přeměníme ve slova a věty, mají okamžitě úplně jinou váhu. Pokud je propojíte s pocity, mají terapeutickou moc. A pokud je můžete směřovat člověku, v něhož máte důvěru a jenž si je přečte se zájmem a pochopením, mají moc léčivou.

Každý si neseme nějaké trápení, o kterém se jen velmi těžce mluví s druhými. Nebo jimi bývá nepochopeno a zmenšováno. Možná se za ně stydíme a nechceme riskovat, že se o něm někdo blízký dozví. A možná je pro nás obecně rozhovor s druhým člověkem o našich pocitech a prožitcích nepřekonatelně těžký. Snad je v tom nedostatek času sjednat si s někým osobní konzultaci nebo máme čas v nevhodných hodinách...

Pro všechny uvedené případy a nespočet dalších nabízím možnost e-mailové formy terapie. V ceně jednoho zakoupeného balíčku jsou dva měsíce naší vzájemné spolupráce. Neurčuji počet příchozích ani odchozích mailů. Intenzita psaní bude vycházet z Vašich potřeb. Vaše maily pročtu z pozice přítele a zároveň terapeuta. Pošlu vám zpětnou vazbu a případně další náměty a doplňující otázky, které povedou ještě k hlubšímu zamyšlení nad celou situací. 

V případě vašeho zájmu si dohodneme i osobní setkání a zpracujeme ty nejzávažnější problémy. Toto rozhodnutí je ale zcela na vás.

I u této formy terapie platí, že vše zůstává jen mezi námi a je důvěrné.

Psát můžete kdykoli a odkudkoli, počet ani délka mailů není nijak omezena. Já odpovím v nejkratším možném termínu, nejpozději ale do 7 dnů. Platba za zuto formu terapie je vždy předem na účet.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.